Artefiletika

 

Artefiletika je oborem na pomezí arteterapie a umělecky zaměřenými předměty jako výtvarná i hudební výchova a literatura. Předmětem artefiletiky je osobnostní rozvoj prostřednictvím tvorby.

Artefiletika vznikla pro zdravé lidi, kteří se chtějí rozvíjet a sebepoznávat

Artefiletika je tvořivou cestou a zážitkem, formou výchovy, která vychází z vizuální kultury a dalších expresivních kulturních projevů (dramatických, hudebních, tanečních). V artefiletice je kladen důraz na prožitek.

 

 

 

Úvodní seminář ARTEFILETIKA 25.2.2012 začátek v 10hod

Cena za lektorské služby 300Kč/os, výtvarný materiál v ceně.  Budou to tak  3-4hodiny práce, tak s tím prosím počítejte. Svačinu sebou. Čaj je v ceně kurzu.


Koná se opět v prostorách masážního salonu Jarmila-masaže, Na Kozinci 24, Čáslav

Sebou si vezměne polštář nebo deku. Budeme sedět na zemi. 

 

Výtvarná tvorba je svobodnou a spontánní formou osobního projevu a zároveň hlubokou relaxací. Může se stát vaší každodenní zábavou a potěšením. Protože verbální komunikace je v podstatě mladá záležitost a často nám vztahy mezi námi komplikuje, využijeme výtvarné prostředky, které ulehčují mezilidskou komunikaci, kdy prostřednictvím výtvarného artefaktu můžeme vypovídat o věcech, které jsme doposud nedokázali pojmenovat a vyjádřit slovy. Je to nenásilný způsob osobní transformace a zároveň kreativní trávení volného času.


Každý si může odnést zážitek a třeba nový postoj na svět uvnitř i kolem sebe. Skupinová setkávání poskytují výhodu ve vzájemné podpoře, umožňují si povídat o tématech nebo případných problémech. V rámci artefiletiky se členům skupiny může dostat nestranného pohledu a více názorů na řešení. Jakou měrou se budete zapojovat, záleží jen na vás. Má dlouholetá kamarádka Irenka Kohoutová bude naším laskavým a trpělivým průvodcem.


Na setkáních je k dispozici výtvarný materiál, který je vždy v ceně. Technikám se meze nekladou, kreativitě jsou dveře do široka otevřeny. Svá díla si samozřejmě můžete odnést s sebou domů.

Pokud bude zájem, můžeme se sejít zase.

Jelikož jsme omezeni místem, zamluvte si své místo co nejdříve na telefonu Jarmila Hurtová 737 676 244

Pro tento úvodní seminář počítáme s pracovní skupinkou max. 6 lidí, takže naplněno asi bude velice brzy :-)

Těšíme se na vás. 

 


Aktuality

Kdy a kde:

Masážní salon naleznete - v Čáslavi, ulice Na Kozinci, 50 metrů od náměstí

Masíruji ve dnech pondělí až pátek dle objednávek.

Objednávky formou SMS na čísle 737 676 244 nebo na e-mailu jarrmilla@seznam.cz

Pokud telefon nezvedám, tak pracuji a ozvu se později. Pošlete prosím sms. Odpovím hned, jak to bude možné.

Staňte se fanouškem