Měření antioxidantů

Zveme vás na přednášku a měření antioxidantů, která se uskuteční dne 13.3. v 17.30 hod. v Čáslavi, Dusíkovo divadlo, Nová scéna - Café LaDus - kavárna.

Přístoj, kterým se bude měřit využívají  např. na onkologickém oddělení v Bratislavě /prevence onemocnění - každý zjistí během 2 min. jak je jeho organismus odolný proti rakovině a dalším závažným onemocněním. Odolnost vůči různým onemocněním závisí právě na výši antioxidantů v našem těle, které si musíme díky dnešní době "jedové" do těla dodávat / v naší stravě jsou totiž minimálně/.

Během měření si budeme povídat o zelených potravinách, které nám jednoduše a rychle dodávají do těla zmíněné antioxidanty, minerály, vitamíny......atd. potřebné pro zdravou funkci našeho těla. Měření a beseda bude probíhat nezávisle na sobě, tudíž každý se může rozhodnout zda zůstane na obě části, či zvolí pouze jednu z nich.

Prosím o potvrzení Vaší účasti z důvodu zajištění omezeného počtu míst.                                                          

Kontakt:                                                                                                                        Balková Lenka

lbalkova@email.cz

731 690 268

Biofotonický skener je první měřící zařízení na světě, které určuje hodnotu antioxidantů v našem těle. Technologie je založena na Ramanově rezonanční spektroskopii, která získala Nobelovu cenu.


Je to jednoduché - přiložíte ruku v přístroji a během 2 minut zjistíte, jak na tom jste… Pro koho je měření určeno? - pro každého, komu není lhostejné jeho zdraví - pro lidi, kteří jsou velmi vytížení a mají hodně stresů, aby jednoduše a včas zjistili, zda této zátěži dokáže jejich organismus dlouhodobě odolat - pro ty, kteří chtějí zjistit, zda jim běžná strava zajistí dostatečnou výživu nebo zda by ji bylo dobré něčím obohatit – např. zelenými potravinami J - pro ty, kteří zelené potraviny jedí a chtějí se přesvědčit, že jejich tělu prospívají (nejen) v oblasti doplnění antioxidantů A proč je vlastně dobré mít dostatek antioxidantů? Jsou to ochránci našich buněk před všudypřítomnými volnými radikály, díky čemuž: - naše buňky pomaleji stárnou - tělo se nevyčerpává obranou před přesilou volných radikálů, a tak se dokáže lépe vypořádat s různými nachlazeními či virózami - a v neposlední řadě je zabráněno řetězovým reakcím na buněčné úrovni, a tak je mnohem nižší pravděpodobnost civilizačních chorob, což je vynikající prevence např. onkologických onemocnění. 

Měření stojí 200 Kč, děti 100 Kč , beseda o zelených potravinách zdarma.

 


Aktuality

Kdy a kde:

Masážní salon naleznete - v Čáslavi, ulice Na Kozinci, 50 metrů od náměstí

Masíruji ve dnech pondělí až pátek dle objednávek.

Objednávky formou SMS na čísle 737 676 244 nebo na e-mailu jarrmilla@seznam.cz

Pokud telefon nezvedám, tak pracuji a ozvu se později. Pošlete prosím sms. Odpovím hned, jak to bude možné.

Staňte se fanouškem